"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Mark Twain

piątek, 6 lipca 2012

Czas, start - summer

Hej, hej !!! Powracam do świata żywych :D Pełno pracy, pełno stresu, pełno problemów - już za mną na szczęście (przynajmniej na lipiec i sierpień). A jak u Was wakacje, zaliczone wszystko ?
Zastanawiałam się ostatnio o czym mam pisać na blogu, dotychczas poruszałam różne tematy, ale jednak ja lubię o wszystkim gadać więc zostaje jak było :) Za to myślę poważnie, żeby spróbować również pisać posty po angielsku. W sumie są wtedy dwie korzyści: podszkolę angielski, który jak wiadomo nieużywany = zapominanie słówek,  a do tego będę mogła trafić do grona osób z poza Polski.

Co do planów wakacyjnych jako takich nie mam. Z powodów zdrowotnych nie mogę się opalać w te lato nad czym bardzo ubolewam no ale dużo lepiej przecierpieć taki czas niż całe lata. Jednak żeby nie leżeć na kanapie w domu, cały czas poszukuje pracy, nawet jedną złapałam ale nie chce zapeszać gdyż nie znam szczegółów, dopiero wieczorem będę wiedzieć coś bliżej. A tymczasem włączam fajny film, biorę sok z dużą ilością lodu i lenie się. A co jak szaleć to szaleć :* Buziaki :**
        

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja rowniez calymi dniami leze przed telewizorkiem :) . nie wiem czy to najlepszy sposob na spedzanie tak cieplutkich wakacji , ale jak przyjdzie co do czego to i tak mi sie nie chce ruszac ^^ .

    zapraszam do mnie ! ;>

    OdpowiedzUsuń

Zostawiasz komentarz ? Dzięki ;* Odwdzięczę się :)