"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Mark Twain

wtorek, 1 maja 2012

Fuck !!!

JEST KONKRETNIE DO D**Y !! Ile człowiek może mieć problemów, no ile ?! Jedne się kończą a dużo gorsze zaczynają :( jestem ostro przygnębiona, beznadziejny weekend majowy ;/

4 komentarze:

 1. Jeśli można wiedzieć , to co takiego się stało ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz Aga, nie chcę się tu rozpisywać co się stało konkretnie, bo to za bardzo skomplikowane do napisania w słowach ale może odpowiem Ci w taki sposób : są rzeczy, sprawy dla których się naprawdę bardzo starasz, pracujesz nad nimi dniami i nocami, wiesz doskonale, że zrobiłaś wszystko a tu nagle okazuje się, że z twoich starań nic nie wyszło, a co najgorsze musisz zacząć to robić od początku. Niektórzy mogą uznać, że to nic takiego, ale mnie to boli gdyż dałam z siebie tak dużo a wyszłam na tym z niczym.

   Usuń
 2. Nie ma co się przejmować każdy ma gorsze dni ale zawsze później jest lepiej trzeba przetrwać złe chwile aby cieszyć się dobrymi :) A tymczasem zapraszam do siebie oraz dodaje do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Musisz myśleć pozytywnie. Nerwy nic nie dadzą. Kiedy ja myślę pozytywnie i myślę jak chciałabym aby było to się spełnia.

  Fajny blog! :)

  Zajrzyj do mnie :)
  ani-ta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Zostawiasz komentarz ? Dzięki ;* Odwdzięczę się :)