"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Mark Twain

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Wracam do gry

    Świat biegnie do przodu, zegar nie zatrzymuje się a my jesteśmy coraz starsi. Niby powinniśmy z tego powodu być mądrzejsi ale na każdym kroku spotykam się jednak z większą podłością, zawiścią i niesprawiedliwością. Jestem młoda, może to sposób tak zwanej "szkoły życia", żeby kiedyś żyło mi się lepiej, lecz boli mnie to, że dziś nawet prosty uśmiech częściej jest wyuczony niż szczery.
Tak samo jest z związkami. Wszystko teraz jest takie inne. Kiedyś jak się umawiałam z chłopakiem i nie robił tego ze względu na ilość kasy, czy mam długie blond włosy czy krótkie tylko dlatego, że mieliśmy o czym gadać, mieliśmy wspólne zainteresowania. Z każdym jednak rokiem jest coraz gorzej. Dziewczyna musi być chuda, mieć ciało modelki, świetnie się ubierać - być kimś. Skoro świat idzie do przodu nie powinniśmy bardziej stawiać na uczucie ? Przecież to nie przemija jak uroda, nie wiemy o tym ?
Moi znajomi za każdym razem utwierdzają mnie w tym, że lepiej spędzić jedną noc z kimś niż rok, miesiąc, tydzień czy też całe życie. Ludzie uważają, że nie potrzeba im już silnych uczuć, jednak uważam, że z pozoru. Kto tak naprawdę nie chce być kochany, czuć, że ktoś tęskni i czeka na telefon czy krótką wiadomość.
Jesteśmy ludźmi pracy, ludźmi nowej generacji, stawiamy na sukces, pieniądze i stabilizację - jednak ja nie zamierzam na tym poprzestać CHCĘ BYĆ KOCHANA I KOCHAĆ KOGOŚ i będę do tego dążyć ;) amen.

1 komentarz:

  1. Mam nadzieje, że są jeszcze na tym świecie faceci którzy dadzą się kochać i będą kochać. Jesteśmy ludźmi i nawet jakbyśmy nie wiem jak bardzo udawali, ze jesteśmy mega nowocześni i ze liczy się seks i kasa, to prędzej czy później każdy poczuje się samotny i zatęskni za bratnia dusza(nie ciałem). Podobno, że miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Tak więc uśpij czujność, a pewnie się pojawi:)

    OdpowiedzUsuń

Zostawiasz komentarz ? Dzięki ;* Odwdzięczę się :)